EESTI ARHITEKTUURIMUUSEUM, tase III

EESTI ARHITEKTUURIMUUSEUM, tase III

Aadress:

Ahtri 2, Tallinn

Muuseumi lahtiolekuajad (1.oktoober – 31.mai):

K-R 11–18, L–P 10–18, E–T suletud

 

 

 

Muuseumi kodulehekülg

Facebook

Arhitektuur on kõikjal meie ümber, tulge terve perega end ümbritsevat keskkonda mõtestama Eesti Arhitektuurimuuseumisse, mis asub endises Rotermanni soolalaos. Muuseumi esimesel korrusel olev püsiekspositsioon annab ülevaate viimase saja aasta olulisematest ehitistest ja muutustest ehitatud keskkonnas. Näitusel on väga palju makette, mis on laste jaoks sama põnevad nagu nukumajad. Teistel korrustel on vahelduvad näitused, mis samuti mõtestavad ehitatud keskkonda.

 

VAATA: Eesti Arhitektuurimuuseumi mängujuhis, tase III.
Trükitud mängujuhise saad kätte kohapeal muuseumis.

 

Eesti Arhitektuurimuuseumi mängujuhis on väga mitmekesine. Seda lahendades saab teadmisi olulistest ehitistest, mis kindlasti kuuluvad 100 tähtsa asja sekka. Teisalt on seal ka soolalao maja uurimisega seotud küsimusi ning tuleb oma kehaga välja selgitada, milline geomeetriline kujund on kõige tugevam jne. Vaata kirjeldust ka muuseumi kodulehel!

 

LISAINFO:

Muuseumi külastamiseks kulub umbes poolteist tundi.

Grupiga tulekust ei ole vaja eelnevalt teatada.

Kontakt:

Pöördu muuseumi infotöötajate poole või kadi@arhitektuurimuuseum.ee

 

Piletihinnad:

Täispilet 6€

Sooduspilet 3€

Sooduspilet kehtib vastava dokumendi esitamisel õpilastele, üliõpilastele, pensionäridele, invaliididele ja nende saatjatele ning vormiriietuses ajateenijatele. ISIC ja ITIC kaardi omanikud.

Perepilet 9€

Perepilet kehtib korraga lastele ja nende kahele vanemale. Perepilet tagab pereliikmetele sissepääsu kõikidesse avatud näitusesaalidesse.

Grupipilet 3€

Grupipileti soodustus jõustub vähemalt 10 pileti ühekorraga ostmisel. Ka grupipileti korral kehtivad soodustused õpilastele, üliõpilastele, pensionäridele, invaliididele ja nende saatjatele ning vormiriietuses ajateenijatele. Grupipilet tagab sissepääsu kõikidesse avatud näitusesaalidesse.

Muuseumil on õigus kehtestada oma üksikutele näitustele ka ülaltoodust kõrgemaid hindu ning korrigeerida vastavalt näituse spetsiifikale tasuta kontingenti.

 

Festivali külastajale kehtib tavapärane piletihind.
Muuseumi esimesele korrusele on võimalik jätta lapsevanker. Ratastooliga saab liikuda muuseumi esimesel, teisel ning keldrikorrusel, selleks on majas lift.

 

Teised muuseumid:

Toetajad: