EESTI RAHVA MUUSEUM, tase IV

EESTI RAHVA MUUSEUM, tase IV

Aadress:

Muuseumi tee 2, Tartu

Lahtioleku ajad:

T-P 10-18
K 10-20

E suletud

 

 

 

Muuseumi koduleht

Facebook Eesti Rahva Muuseum

ERMi peateema on eesti inimeste argielu. „Mängult või päriselt“ teejuht muuseumiga tutvumiseks lubab uurida ja kogeda üllatavaid ja mõtlemapanevaid, ent ka lõbusaid ja nutikaid inimeste elu tahke läbi aja. Mängujuhis avab näitusel üllatus- ja äratundmishetki stiilis „Päriselt ka või?!“ Siiski saab käe valgeks ka mängides. Päriselt!

VAATA: Eesti Rahva Muuseumi mängujuhis, tase IV. Trükitud mängujuhise saad kätte kohapeal muuseumis.

Mängujuhisega saab tegutseda A-fuajees ning Eesti püsinäituse „Kohtumised“ Ajaraja osas. Mängujuhise läbimängimise aeg sõltub valitud ülesannetest ja nende täitmise põhjalikkusest. Võib piirduda põhiülesannetega või nutifoni ja lisamaterjalide abil rohkem süveneda. Põhjalikul tegutsemisel võtab juhisega näituse läbimine aega kaks tundi.

NB! Oluline on meeles pidada, et voldik pole kooli kontrolltöö – igale küsimusele ei pea andma kirjalikku vastust ja lahendada võib vaid need, mis huvi pakuvad!

 

LISAINFO:

Meie majas on kaks eriilmelist ja mahukat püsinäitust, lisaks ajutised näitused. Me soovitame nendega põhjalikuma tutvumise planeerida erinevatele päevadele.

Kontakt: ave.kikas@erm.ee

Piletihinnad:

Täispilet (kogu maja) 14 €; „Kohtumised“ 10 €; „Uurali kaja“ 6 €; Rahvarõivanäitus 6 €

Sooduspilet (kogu maja) 10 €; „Kohtumised“ 7 €; „Uurali kaja“ 4 €; Rahvarõivanäitus 4 €

Perepilet 28 €

Piletihinnad festivali osalejale: info täpsustamisel.

Lapsevankrid on võimalik jätta muuseumi fuajeesse. Ekspositsioonis mahub liikuma nii lapsevankri kui ka ratastooliga. Näitustele saab sõita ka liftiga.

 

Teised muuseumid:

Toetajad: