FOTOMUUSEUM, tase IV

FOTOMUUSEUM, tase IV

Aadress: Raekoja 4/6 Tallinn

Muuseumi lahtiolekuajad (märts–oktoober):

K–E 10.30-18.00 (piletid kuni 17.30)

T suletud

 

 

Muuseumi koduleht

Facebook Fotomuuseum

 

Keskaegses raevanglas ja vanglaülema elamus 15. sajandi keskpaigast saab lisaks ajaloolisele hoonele tutvuda Eesti fotograafia ajalooga aastail 1840–1940, tänapäeva fotograafide näituste ja suurepärase fotoaparaatide kollektsiooniga.

VAATA: Raevangla Fotomuuseumi mängujuhis, tase IV. Trükitud mängujuhise saad kätte kohapeal muuseumis.

Sellel aastal pakub Fotomuuseum mängu keskaegse raevangla teemal. Kus täpsemalt vanlgas inimesi peeti ja mille eest nad sinna sattusid? Kus toimusid kohtuistungid ja millise ukse kaudu saadeti kurjategijaid võllamäele? Miks kutsuti raevanglat rahva seas alevilaudaks? Milleks kasutati hoone keldrit ja pööningut? Sellest ja muudest huvitavatest faktidest saad teada, liikudes ringi mängulehega fotomuuseumis, mis sadu aastaid tagasi oli raevanglaks.  

 

LISAINFO:

Muuseumi külastamiseks kulub +/- 60 min

Gruppiga tulekust palume teatada foto@linnamuuseum.ee , klienditeenindaja tel.6448767

 

Piletihinnad: 

Täispilet 2 €

sooduspilet 1 €

perepilet 4€.

 

Festivali külastajale: mängujuhise täitjaga koos on oodatud kaasa tegema kõik ta pereliikmed. Kõik, kes tulevad mängujuhisega muuseumi avastama, saavad muuseumi tulla soodsamalt!


Lapsevankri saab jätta fuajeesse, lifti pole. Teisele korrusele pääseb põnevate kitsaste keskaegsete treppide kaudu. Kasutada saab ka salatreppi, mis on vanalinna kõige kitsam majasisene trepp, mis oli aga aastasadu peidus ning mille avastamise taga on põnev lugu.

 

Teised muuseumid:

Toetajad: