PÄRNU KESKRAAMATUKOGU LASTEOSAKOND, tase III

PÄRNU KESKRAAMATUKOGU LASTEOSAKOND, tase III

Aadress: Akadeemia 3, Pärnu

Lahtiolekuajad:

 E-R 10.00 – 19.00

 L 10.00 – 15.00

 01.06. – 31.08.
 E-R 10.00 – 18.00

 L 10.00 – 15.00

 

 

 

Raamatukogu koduleht

Pärnu Keskraamatukogu Facebook

 

Pärnu Keskraamatukogu lasteosakond kutsub külla igas vanuses lapsi ja kõiki lasteraamatuhuvilisi. Lugemislaev RoosiRuudi ootab oma pardale sõpradega muljeid vahetama ja lugusid avastama. Raamatukogus tegutsevad ka Mürakarukool, Karude jututuba ja Karukäpaklubi. Lastega käivad kohtumas kirjanikud ja kunstnikud ning raamatut saab ette lugeda lugemiskoerale.

 

VAATA: Pärnu Keskraamatukogu lateosakonna mängujuhis, tase III. Trükitud mängujuhise saad kätte kohapeal raamatukogus.

Pärnu Keskraamatukogu lasteosakonnas sõidab onu Ööbik tõukerattaga, tarretis helendab pimeduses, rähni pea ei valuta, suur loom on seina peale väikese jälje jätnud ja igaühest võib saada kirjanik ja avastaja. Mis on mängult ja mis on päriselt? Tule, mängi ja saa teada!   

 

 

LISAINFO:

Raamatukogus võib toredasti aega veeta läbi terve päeva. Mängu jaoks tasuks varuda aega umbes 45 minutit.

 

Et lastel oleks oskust raamatukogus orienteeruda ja raamatuid ning tegevusi  valida, kutsume lastaiarühmi ja klasse raamatukogutundi. Oma tulekusoovist  teatamiseks ja täpsustava info saamiseks kirjutage aadressil laste@pkr.ee või helistage lasteosakonna numbril 44 55 702

Lapsevankrid on võimalik jätta raamatukogu fuajees asuvasse garderoobiossa. Raamatukogus mahub liikuma nii lapsevankri kui ratastooliga. Maja teisele ja kolmandale korrusele pääseb liftiga.

 

Teised muuseumid:

Toetajad: