EESTI SPORDI- JA OLÜMPIAMUUSEUM tase III

EESTI SPORDI- JA OLÜMPIAMUUSEUM tase III

Aadress:

Rüütli 15, Tartu

Muuseumi lahtiolekuajad:

K-P kell 11-18

E, T – suletud

 

 

Muuseumi koduleht

Facebook Spordimuuseum

Kas teadsid, et Baltimaade suurim Spordimuuseum asub Eestis, täpsemalt öeldes Tartus? Spordimuuseumi näol on tegemist atraktiivse elamusmuuseumiga, kus kõikidel spordisõpradel on võimalus ka ise käed külge panna ja end võitjana tunda. Spordimuuseum pakub põnevaid spordiloolisi elamusi nii üksikkülastajale, gruppidele kui ka peredele.

Sport ja liikumine on tähtsad osad meie igapäevases elus ning spordisaavutused osa Eesti ajaloost. Ootame sind avastama meie põnevat maja! Siin ootavad karikad, medalid, vanaaegsed isevärki spordivahendid aga ka terve jalgpalliplats ning palju põnevaid eksponaate, mis mängima kutsuvad. Meie mänguväljal saab seigelda nii eesti- kui venekeelste mängujuhiste järgi!

VAATA: Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi mängujuhis, tase  III. Trükitud mängujuhise saad kätte kohapeal muuseumis.

 

 

LISAINFO:

Muuseumi külastamiseks kulub u. 1,5-2 h

Grupiga (alates 15 inimest) palume teada: info täpsustamisel

Kontakt:

Tellimused 53515699

 

Piletihinnad:

Muuseumipilet 6.-

Sooduspilet 5.-

Perepilet 15.-

Tasuta saavad muuseumi külastada EV muuseumitöötajad töötõendi esitamisel, ICOMi liikmed ICOM kaardi esitamisel, 8-aastased ja nooremad lapsed, lastegruppide saatjad, puudega kuni 16-aastane isik ja tema saatja, sügava puudega 16-aastane ja vanem isik ning tema saatja.

NB! Koolieelikud pääsevad muuseumisse ainult koos täiskasvanuga!

 

Festivalil osalejale kehtivad tavapärased hinnad.

 

Lapsevankrid on võimalik jätta muuseumi fuajeesse. Ekspositsiooni on võimalik külastada ka ratastoolis liikujal – majas on olemas lift ning ligipääs kõikidele näitustele.

 

 

Teised muuseumid:

Toetajad: