VILJANDI LINNARAAMATUKOGU, tase III

VILJANDI LINNARAAMATUKOGU, tase III

Aadress:

Tallinna tn.11/1, Viljandi

Raamatukogu lahtiolekuajad:
E – R 10-19 
L    10-15

P suletud
Iga kuu viimasel reedel on raamatukogu suletud (sisetööpäev). Seetõttu on raamatukogu suletud ka 26. oktoobril!

 

 

 

 

Raamatukogu kodulehekülg

Laste- ja noortekirjandus

Raamatukogu Facebook

 

Laste- ja noortekirjanduse saal asub raamatukogu 2. korrusel.

Laste- ja noortekirjanduse saal kutsub külla igas vanuses lapsi ja kõiki raamatuhuvilisi. Meie juures saab vaadata filme, mängida lauamänge, kuulata muinasjutu- ja lastemuusika plaate. Pisipõnne ootame kaks korda kuus pisipõnni pooltundi, suuremaid lapsi meisterdamisklubisse. Loeme-jutustame muinasjutte ja lugusid, korraldame erinevaid viktoriine. Lugemiskoerale saab raamatuid ette lugeda. Et lapsed oskaksid raamatukogus orienteeruda ning raamatuid ja tegevusi valida, kutsume lasteaiarühmi ja algklasside õpilasi raamatukogutundi või lihtsalt ekskursioonile.

VAATA: Viljandi linnaraamatukogu mängujuhis, tase III.
 Trükitud mängujuhise saad kätte kohapeal raamatukogu laste- ja noorteosakonnas.

 

Viljandi Linnaraamatukogu laste- ja noortekirjanduse saalis ootab sind rebane Pipa, kellega koos on tore raamatukogus avatusretkele minna.

15.-19. oktoobril ootame mängus osalema kõiki 1.-5. klassi õpilasi. Mängida võib üksinda, sõpradega koos või kogu klassiga. Klassiga osalemisel palume eelnevalt teada anda telefonil 4338666. Kui tuled väiksema grupi või perekonnaga, astu lihtsalt sisse ja asu seiklema-uudistama-mängima.
Koolivaheajal, 22.-25. oktoobril, on lisaks mängule ka traditsiooniline meisterdamise tund. Iga päev meisterdatakse midagi uut, mille osaleja saab kaasa võtta! Meisterdamise tund algab kell 11.00. Eelregistreerimine pole vajalik. Raamatukogus on mängus osalemine ja meisterdamise tund tasuta. Viljandi Linnaraamatukogu kontaktisik on Kalli Hendrikson (4338666, kalli.hendrikson@raamatukogu.viljandi.ee)

 

Lapsevankrid on võimalik jätta raamatukogu fuajeesse. Saalides saab liikuda vankri ja ratastooliga. Erinevatele korrustele saab sõita liftiga.

 

Teised muuseumid:

Toetajad: