MÕTTEVAHETUS NOORTE KAASAMISEST

13. märtsil kell 13-17 toimub Tallinna Kesklinna Noortekeskuses (Raua 23) MÕTTEVAHETUS NOORTE KAASAMISEST. Kohtumisele on oodatud eelkõige muuseumipedagoogid, kellel on huvi teema vastu ning ka teiste asutuste esindajad, kellel on ideid jagada ja soov tegutseda! 
Mõttevahetus on muuseumides toimuva laste ja noorte festivali “Avatud mänguväljad” ettevalmistuse osaks. Noortele suunatud või koos noortega korraldatud sündmusi ning tegevusi saab liita “Avatud mänguväljade” paralleelprogrammi kavaga. Festival toimub sügisese koolivaheaja aegu 21. oktoobrist kuni 5. novembrini ning sündmused võivad toimuda igal pool üle Eesti. Osalemine mõttevahetuses ei tähenda, et pead tingimata festivalist osa võtma, samas võib see olla inspireerivaks lähtepunktiks edaspidiseks.

Mõttevahetus toimub vabas vestluse vormis. Külalisi võtab vastu Kesklinna Noortekeskus ja mõttevahetust suunab “Avatud mänguväljade” projektijuht Jelena Tšekulajeva.

Oma mõtteid jagavad:
Marju Kask, laste ja noorte kultuuriaasta projektijuht
Mary-Ann Talvistu, Kumu Noorteklubi eestvedaja
Julia Potselueva, noorteprogrammi koordinaator St.-Peterburi festivali “Laste päevad Peterburis” raames (tõlkega eesti keelde). Külalistoad ja etendus Sidemuuseumis “Zemlya One“.
Aleksei Razin, Game Club
Karl Kirt, Tõrva raadio
Esinejate nimekiri täieneb. Ole valmis vestlusest aktiivselt osa võtma!

Eelregistreerimine: elamusoppe@gmail.com
Osavõtu tasu: 5€ (saab maksta koha peal sularahas või eelnevalt arvega).
Suure huvi puhul püüame korraldada sarnast mõttevahetust ka Tartus.
Küsimuste puhul pöördu korraldaja poole :)

parimate soovidega
Jelena Tšekulajeva
“Avatud mänguväljade” projektijuht

Toetajad: