Üleskutse: “Avatud mänguväljade” paralleelprogrammis osalemine

Festival ühendab muuseume üle Eesti, pakkudes elamusi lastele ja noortele põhi- ja paralleelprogrammi raames. Põhiprogrammi pääsenud muuseumid juba alustasid mängujuhiste koostamisega. Paralleelprogrammi on oodatud kõik muuseumid ja teised lastesõbralikud asutused üle Eesti, kus festivali toimumise ajal (21.10 – 5.11.2017) korraldatakse perepäevi, otsimismänge, töötube, kohtumisi jne. peredele, lastele ja noortele. Korraldatava sündmuse teema ei pea olema tingimata seotud festivali peateemaga “Mängult või päriselt” ehk on täiesti vaba, muuseumi asukoht samuti ei ole määrav. Oodatud on ka vene keeles toimuvad üritused.
Sündmuse korraldamine on asutuse enda kulul, festivali poolt on ürituste kommunikeerimine koostöös muuseumitega ja flaierite trükk.
Oma soovist võtta osa festivali paralleelprogrammist palun anda teada hiljemalt 17. juuliks (17.07.2016) saates kirja e-postile elamusoppe@gmail.com pealkirjaga PARALLEELPROGRAMM. Saadan vastu ankeedi, mida tuleb täita ja saata tagasi koos pildiga, mis illustreerib kas tegevust või kohta, kus sündmus leiab aset.
Täpsustavate küsimuste puhul palun kirjutage elamusoppe@gmail.com või helistage 5544849.

tervitades,

Jelena Tšekulajeva
“Avatud mänguväljade” projektijuht

Elamusõppe labor MTÜ
tel. 5544849

Toetajad: