Eesti Filmimuuseum

Eesti Filmimuuseum

Aadress:

Pirita tee 64, 10127 Tallinn

K–P 10–18

E, T suletud 

 

 

 

Muuseumi koduleht

Facebook

 

Filmimuuseumisse juhatab lossiparki läbiv “punane vaip”, millel kõndides võib end tunda filmistaarina. Filmiallee juhatab külastaja läbi siinse kinoloo, avades seda mänguliste kunstiteoste vahendusel. See juhatab sisse näituse, milles heidetakse pilk Eesti filmi ajaloole ning maailma filmiareeni telgitagustele, kutsutakse uurima liikuva pildi salapärast elu ja antakse võimalus olla ise filmitegija rollides.

Selleks, et mängida mängu läbi nutitelefoni, tuleb eelnevalt laadida alla tasuta rakendus LoQuiz kas Google play või App Store kaudu. Kassas saab küsida ka väljaprinditud mängujuhist.

Tule Maarjamäele ja avasta filmimaailma koos meie teejuhi Kutsu-Jukuga. Häki ennast nutitelefoniga filmitegemise protsessi ja otsi asju, mida Sa oma silmadega tavaliselt ei näe.

 

LISAINFO:

Muuseumi külastamiseks palume arvestada umbes 1 tund.

Gruppidel palume eelnevalt aeg broneerida.

Kontakt: Galina Zaitseva, muuseumipedagoog, galina.zaitseva@ajaloomuuseum.ee, tel. 5346 3604

 

Piletihinnad:

täispilet 8€
sooduspilet* 6€
perepilet** 16€

Pilet kehtib samal päeval Maarjamäe keskuse kõikide hoonete/näituste ( Maarjamäe loss, Filmimuuseum, tallihoone) külastamiseks

* Pensionärid, tudengid, õpilased, ISIC-, ITIC- ja IYTC-kaardi omanikud
** 2 täiskasvanut ja alaealised lapsed
Tasuta sissepääs kuni 8-aastastele lastele

 

Lapsevankrid on võimalik jätta Filmimuuseumi fuajeesse. Näitusel mahub liikuma nii lapsevankri (soovitame jätta fuajeesse), kui ka ratastooliga. Näitusele (1. ja 2. korrusel) saab sõita liftiga. Filmimuuseumi kohvik on suletud, kuid avatud on lossi restoran.

 

 

Teised muuseumid:

Toetajad: