Fotomuuseum

Fotomuuseum

Aadress: Raekoja 4/6 Tallinn

Muuseumi lahtiolekuajad (märts–oktoober):

K, R, L 10–17
N 12–20
P 11–16

 

 

Muuseumi koduleht

Facebook Fotomuuseum

 

Keskaegses raevanglas ja vanglaülema elamus 15. sajandi keskpaigast saab lisaks ajaloolisele hoonele tutvuda Eesti fotograafia ajalooga aastail 1840–1940, tänapäeva fotograafide näituste ja suurepärase fotoaparaatide kollektsiooniga.

 

Fotomuuseumi portreemäng

Fotomuuseumi portreemäng toimub muuseumi põnevas keskaegses hoones, kus on palju erinevaid ruume ja treppe. Vihjete järgi leiab üles 10 vahvat portreefotot kolmel korrustel asuvatelt näitustelt. Iga leitud foto kohta on küsimused, mis õpetavad vaatama ja valmistama portreefotosid ning tutvustavad fotograafia ajalugu.

Selleks, et mängida mängu läbi nutitelefoni, tuleb eelnevalt laadida alla tasuta rakendus LoQuiz kas Google play või App Store kaudu. 

LISAINFO:

Muuseumi külastamiseks kulub +/- 60 min

Gruppiga tulekust palume teatada foto@linnamuuseum.ee , klienditeenindaja tel.6448767

 

Piletihinnad: 

Täispilet 5 €

sooduspilet 3 €

perepilet 10 €.

 

Piletihinnad festivalil osalejatele: festivali mängu mängiva lapse saatja saab muuseumisse sooduspiletiga 10.-25.oktoober 2020.


Lapsevankri saab jätta fuajeesse, lifti pole. Teisele korrusele pääseb põnevate kitsaste keskaegsete treppide kaudu. Kasutada saab ka salatreppi, mis on vanalinna kõige kitsam majasisene trepp, mis oli aga aastasadu peidus ning mille avastamise taga on põnev lugu.

 

Teised muuseumid:

Toetajad: