Lastemuuseum Miiamilla

Lastemuuseum Miiamilla

Aadress:

L. Koidula 21c, Tallinn

Lahtiolekuajad:

T–R 12–18, L–P 10–17
E suletud

 

 

 

 

 

 

Muuseumi koduleht

Facebook

Sõpruseteemalises lastemuuseumis saavad suur ja väike koos mänguliselt õppida ja õpihimuliselt mängida. Pea üleni isetegutsemisel põhinev ehk käed-külge-ekspositsioon pakub lõbusaks ajaveetmiseks rohkelt eripalgelisi võimalusi! Meie juures saab suur olla taaskord väike ja väike tunda end uhkelt ja suurelt.

Lastemuuseumis saate koos oma aja lugusid luua ning mälestuste ajajoonel rännata. Neis lugudes saate ise aega häkkida nii, nagu just teile meeldib. Vahepeal võib aja suisa maha võtta ja üksteisele aega kinkida!

 

Selleks, et mängida mängu läbi nutitelefoni, tuleb eelnevalt laadida alla tasuta rakendus LoQuiz kas Google play või App Store kaudu. Kassas saab küsida ka väljaprinditud mängujuhist.

Tutvu paberil mängujuhisega eesti keeles SIIN!

 

LISAINFO:
Mängujuhise läbimängimiseks kulub u 1,5 tundi. 

Miiamilla muuseumis ja kohvikus käivad nii väiksed kui suured vahetusjalanõudes või sokkis. See käib ka emade, isade, vanaemade ja vanaisade ning onude ja tädide kohta. Välisjalanõudes muuseumi ekspositsiooni tulla ei saa.

Meie muuseumis saab peaaegu kõike katsuda ja asjadega mängida – ole hea ja mängi nii, et asjad katki ei läheks ja pane pärast mängu oma kohale tagasi. Nii on kõigil hea!


Alates 10liikmelise grupi külastuse eelnev registreerimine ning lisainfo mm@linnamuuseum.ee või 601 7057.
Kontakt: kadri.toomsalu@linnamuuseum.ee

 

Piletihinnad:

Pere 8 € (2 täiskasvanut ja 4 last)
Väike (laps 0-2a) tasuta
Keskmine (lapsed alates 3. eluaastast, üliõpilased, ajateenijad, pensionärid) 2 €
Suur (täiskasvanu) 4 €

 

Piletihinnad festivalil osalejatele: festivali mängu mängiva lapse saatja saab muuseumisse sooduspiletiga 10.-25. oktoober 2020.

 

Ekspositsioonisaalides (v.a tähetorn) saab liikuda ka ratastooliga, lapsevanker aga tuleks parkida muuseumiesisele terrassile (soovi korral saab luku tasuta laenutada muuseumikassast).
Ratastooliga ligipääsetavus on hea. Ratastooliga külastajatel abistame enne tubadesse minekut rattad puhtaks pühkida.

 

Teised muuseumid:

Toetajad: