Perepäev Kohtla-Nõmmel

Perepäev Kohtla-Nõmmel

Lisaks mängujuhistega muuseumide avastamisele on võimalik osa võtta Tallinnas, Tartus, Rakveres, Viljandis, Imaveres, Pärnus, Haapsalus, Kohtla-Nõmmel ja Paldiskis toimuvatest põnevatest otsimis- ja avastusmängudest, jutu- ja töötubadest, veebipõhisest raamatumängust, vaadata etendust või koos perega osaleda perehommikutel.

 

 

 

 

EESTI KAEVANDUSMUUSEUM
koostöös TalTech Virumaa Kolledži, Alutaguse Matkaklubi ja Kohtla-Nõmme Noortekeskusega

Perepäev eesti ja vene keeles
26. oktoober 12–16

Allmaamuuseumis saab sõita allmaarongiga ja tutvuda maa-aluse tehnikaga. Rikastusvabrikus saab vaadata interaktiivseid väljapanekuid, lugeda ja kuulata lugusid. Muuseumi territooriumil, kus on võimalik tutvuda kaevanduse ja karjääri tehnikaga, pakume lastele orienteerumisvõimalust ja küsimustele vastuste otsimise mängu. Perepäeva aitavad sisustada TalTech Virumaa Kolledž, mis pakub mänge nii reaal- kui ka virtuaalmaailmas; Alutaguse Matkaklubi, mis pakub tõukerattamatka endises töölisasulas ning Kohtla-Nõmme Noortekeskus, viies läbi lõbusaid mänge.

Tõukerattamatk täiskasvanule 10 €, laps al 10 a 5 €; allmaamuuseumi ja rikastusvabriku külastus ning orienteerumine territooriumil – perepilet 45 € Osavõtu tagab eelregistreerimine: tõukerattamatkale matkaklubi.ee ja allmaaekskursioonile tel 332 4017.

Kontakt: Jaama 100, kaevandusmuuseum.ee, info@kaevandusmuuseum.ee, 332 4017

Teised muuseumid:

Toetajad: