Rahvusarhiivi Filmiarhiiv

Rahvusarhiivi Filmiarhiiv

Aadress:

Ristiku 84, Tallinn

Lahtiolekuajad:

E–N 9–17, R 9–16

Tähelepanu, Filmiarhiiv on suletud laupäeviti ja pühapäeviti! Mäng Filmiarhiivis algab 12. oktoobril!

 

 

Rahvusarhiivi koduleht

Facebook

 

 

Rahvusarhiivi Filmiarhiiv asub 1950-tel ehitatud Tallina Garnisoni peavahi majas. Filmiarhiiv kolis sinna 1996. aastal.  Tänaseni on esimesel korrusel säilinud paarkümmend autentset vangikongi, mida on võimalik külastada. Arhiivi fuajees on üleval väike näitus filmi- ja fototehnikast läbi aegade.

 

Mäng “Eestlane metsas ja digiarhiivis” viib meid metsavenna radadele. Tutvustab arhiiviallikate abil, kes nad olid, miks nad metsas elasid, kuidas nad seal hakkama said. Näha saab filmikatkeid nende meenutustest, fotosid elust metsas, arhiividokumente nendega toimunust – seda kõike läbi erinevate tegevuste ja nuputamisülesannete.

Selleks, et mängida mängu läbi nutitelefoni, tuleb eelnevalt laadida alla tasuta rakendus LoQuiz kas Google play või App Store kaudu. 

 

LISAINFO:

Mängu läbimängimiseks kulub ca 1 tund

Palun teatada ette suurema kui 10-liikmelise grupi tulekust Tiina.Mannapsoo@ra.ee

 

Filmiarhiiv on avatud külastamiseks tasuta!

 

Soovi korral on lapsevankrit võimalik jätta arhiivi fuajeesse. Mängu saab läbida nii lapsevankri kui ka ratastooliga. Soovi korral on võimalik lisaks mängule gruppidel ette tellida ka majaekskursiooni, aga seal II korrusele ratastooli ja lapsevankriga ei pääse.

Teised muuseumid:

Toetajad: