Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum, III tase

Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum, III tase

Aadress:

Rüütli 15, Tartu

Muuseumi lahtiolekuajad:

K–P kell 11–18

E, T suletud

 

 

Muuseumi koduleht

Facebook Spordimuuseum

Kas teadsid, et Baltimaade suurim Spordimuuseum asub Eestis, täpsemalt öeldes Tartus? Spordimuuseumi näol on tegemist atraktiivse elamusmuuseumiga, kus kõikidel spordisõpradel on võimalus ka ise käed külge panna ja end võitjana tunda. Spordimuuseum pakub põnevaid spordiloolisi elamusi nii üksikkülastajale, gruppidele kui ka peredele.

Tule pane oma nutikus ja loovus proovile meie põneval ning sportlikul aardejahil. Kas suudad üles leida salakoodi ja aardelaeka? Saad näha vanu spordivahendeid, mida saab keerutada ja lennutada ning uurida ka sportlaste kohta, kes selles väga osavad on.

TUTVU MÄNGULEHEGA


 

 

LISAINFO:

Muuseumi külastamiseks kulub u. 1,5-2 h

Grupiga (alates 15 inimest) palume teada anda info@spordimuuseum.ee.

 

 

Piletihinnad:

Muuseumipilet 6.-

Sooduspilet 5.-

Perepilet 15.-

Tasuta saavad muuseumi külastada EV muuseumitöötajad töötõendi esitamisel, ICOMi liikmed ICOM kaardi esitamisel, 8-aastased ja nooremad lapsed, lastegruppide saatjad, puudega kuni 16-aastane isik ja tema saatja, sügava puudega 16-aastane ja vanem isik ning tema saatja.

NB! Koolieelikud pääsevad muuseumisse ainult koos täiskasvanuga!

 

Festivalil osalejale kehtivad tavapärased hinnad.

 

Lapsevankrid on võimalik jätta muuseumi fuajeesse. Ekspositsiooni on võimalik külastada ka ratastoolis liikujal – majas on olemas lift ning ligipääs kõikidele näitustele.

 

 

Teised muuseumid:

Toetajad: