Nutimäng Haapsalus

Nutimäng Haapsalus

Lisaks mängujuhistega muuseumide avastamisele on võimalik osa võtta Tallinnas, Tartus, Viljandis, Imaveres, Haapsalus, Narvas, Kohtla-Nõmmel ja Paldiskis toimuvatest põnevatest otsimis- ja avastusmängudest, jutu- ja töötubadest, veebipõhisest raamatumängust, vaadata etendust või koos perega osaleda perehommikutel.

 

Tutvu Haapsalu paralleelprogrammi mänguga!

Vaata ka Haapsalu ja Läänemaa muuseumite kodulehte.

 

 

ILONI IMEDEMAA: Nutimäng „Seiklus Iloniga Haapsalus“
Peredele, teistmelistele
12.–27. okt K–P kell 11–17

Maailmakuulus kunstnik, peamiselt Astrid Lindgreni raamatute illustraatorina tuntud Ilon Wikland, veetis oma lapsepõlve Haapsalus. Nutimängus, mis algab Iloni Imedemaalt, viib üks vahva tüdruk Ilon sind Haapsalu peale jalutama ning näitab oma lemmikpaiku. Need on kohad, kus ka tänapäeva lastel on põnev ja võib-olla igasse paika Iloni juhatuseta ei oskakski minna …

Nutimäng saab alguse Iloni Imedemaalt (Kooli 5) ja see viib sind ülesandeid lahendama seitsmesse paika Haapsalu vanalinnas. Kogu mängu läbimine jalgsi koos ülesannete lahendamisega võtab aega umbes tund, kuid mängida võib ka nii, et kõiki punkte läbi ei tee. Tähtis on vaid see, et sul oleks nutiseade, millega alustada mängu Iloni Imedemaa kassast. Nutimäng on tasuta.

Info kodulehel leiad SIIT.
Kontakt: Kooli 2, Haapsalu, www.salm.ee, karin.magi@salm.ee@salm.ee,  tel +372 59196712

Teised muuseumid:

Toetajad: