Tallinna Linnamuuseum

Tallinna Linnamuuseum

Aadress:

Vene tn 17, Tallinn

Muuseum avatud (oktoober–aprill)
T 10–19
K, N, R, L 10–17
P 11–16

 

 

 

Muuseumi koduleht

Facebook Tallinna Linnamuuseum

Tallinna Linnamuuseum räägib kõige põnevamaid lugusid Tallinna ja linnaelanike minevikust! Püsinäitus räägib Tallinna hiilgeaegadest ja linna kujunemisest, erinevad ajutised näitused aga tutvustavad linna ja linlaste lugusid. Omaette eksponaat on ka muuseumi hoone, mis keskajal oli kaupmehemaja. 

 

 

Tallinna Linnamuuseumis saavad ajahäkkerid uurida, missugune oli selles majas 500 aastat tagasi elanud perekonna elu. Teeme tutvust perekond Viantiga, alustame majas sees, kuid seejärel lähme ühes perekonnaga põnevale rännakule läbi vanalinna!
Selleks, et mängida mängu läbi nutitelefoni, tuleb eelnevalt laadida alla tasuta rakendus LoQuiz kas Google play või App Store kaudu. 

LISAINFO

Avatud Mänguväljade raames rännutame mängijaid avastusretkele nii muuseumis sees kui ka linnaruumis. Retk läbi vanalinna on veidi alla 1 km pikkune, soovi korral võib mängu pooleli jätta ja jätkata teisel päeval.
Kui soovite mängu läbida lasteaiarühma või kooliklassiga, andke märku haridus@linnamuuseum.ee!

Avatud Mänguväljade festivali avapäeval, 10. oktoobril on Tallinna Linnamuuseumis piletid kõigile 1 euro! Festivali järgnevatel päevadel kehtib tavaline muuseumipilet.

Piletihinnad:

sooduspilet 4 € õpilased, üliõpilased, pensionärid

täiskasvanu 6 €

perepilet 12 € 2 täiskasvanut ja alaealised lapsed

 

Piletihinnad festivalil osalejatele: festivali mängu mängiva lapse saatja saab muuseumisse sooduspiletiga 10.-25.oktoober 2020.

 

Ratastooli jaoks kahjuks eritingimusi ei ole, lift puudub, kassa juurde saab jätta kuni 2 lapsevankrit. 

 

Teised muuseumid:

Toetajad: