Tallinna Teletorn, IV tase

Tallinna Teletorn,  IV tase

Aadress:

Kloostrimetsa tee 58A, Tallinn

Teletorni lahtiolekuajad:

Oktoober – aprill: E–P 10–18 

Mai – september: E–P 10–19.00 

 

 

 

Koduleht

Facebook

 

Tallinna Teletorn on Pirital asuv 1980. aastal Moskva Suveolümpiamängudeks avatud Eesti kõrgeim ehitis, kus saate kehastuda telediktoriks ja salvestada oma telesaate! Kõrgusega 314 meetrit oleme Põhja-Euroopa kõrgeim avatud rõdu ning meie väliterrass 175 m kõrgusel on Põhja-Euroopa kõrgeim avatud platvorm.

Tutvu meie videoga siin:

Tallinna Teletorn ulatub 314 meetri kõrgusele taevasse ja on lapsele ideaalne koht, kus end keerutada ja lennutada. Mäng „Keeruta ja lennuta“ on loodud Teletorni uuele terviseteemalisele näitusele “GEENIAALNE”, mis avati 29. märtsil 2019 koostöös Tartu Ülikooli genoomika instituudiga. Mäng püstitab probleemi, et Teletorni maskott tulnukas ETI toitub enda arvates tervislikult – sööb juurvilju, puuvilju, joob piisavalt vedelikke ning ainult 1-2 korda nädalas maiustab hamburgeri ja friikartulitega. Tema kehakaal on aga kasvamas ja ta ei tunne ennast hästi. ETI on mures ja soovib, et laps teda aitaks. Laps läheb mängujuhise abil Teletorni rändama, et aidata ETI-l lahendada tema mure! 

TUTVU MÄNGULEHEGA

 

LISAINFO

Muuseumi külastamiseks palume arvestada 1 tund.

Gruppidel (al 10 inimest) palume eelnevalt aeg broneerida aadressil teletorn@teletorn.ee. Üks grupi saatja iga 10 lapse kohta pääseb torni tasuta.

 

Kontakt:

teletorn@teletorn.ee või +372 5911 9335

 

Piletihinnad:

Täispilet 13 €

Sooduspilet 7 € (lapsed vanuses 7-18.aastat k.a, õpilased/tudengid, pensionärid)

Perepilet 27 € (2 täiskasvanut ja lapsed kuni 18a k.a).

Lastele vanuses 0-6 tasuta sissepääs.

Festivali külastajatele kehtivad tavapärased piletihinnad. 


Kõik Teletorni külastusruumid on ratastooliga ligipääsetavad, v.a 22.korruse väliterrass. Lapsevankrid palume jätta I korruse garderoobi.


 

 

Teised muuseumid:

Toetajad: