Tartu Oskar Lutsu nimeline Linnaraamatukogu, III tase

Tartu Oskar Lutsu nimeline Linnaraamatukogu, III tase

Aadress:
Kompanii 3/5, Tartu

Muuseumi lahtiolekuajad: 
E–R 9–20, L 10–16, P suletud

 

 

 

 

 

Raamatukogu koduleht

Laste- ja noorteleht

Raamatukogu FB 

Laste ja noorte FB

 

Laste- ja noortekirjanduse osakond asub raamatukogu esimesel korrusel ning ootab enda juurde igas vanuses lapsi ja kõiki teisi raamatuhuvilisi. Lisaks raamatute lugemisele ja laenutamisele saab meie osakonnas kohtuda sõpradega, mängida lauamänge ning kasutada arvutit ja mängida mängukonsoolidega. Väiksematel külastajatel on võimalus mängida, raamatuid uudistada ja pilte värvida lastenurgas. Meie juures toimuvad muinasjutuhommikud ja erinevad teemaüritused ning töötoad. Raamatukogutundidesse ja ekskursioonidele ootame nii lasteaiarühmi kui kooliõpilasi.

Lasteosakonnas elav raamatukratt on raamatukogusse laiali lennutanud tähed, mis tuleb erinevaid ülesandeid lahendades kokku korjata, et lõpplahenduseni jõuda. Mängu käigus saab mööda suurt raamatukogu ringi seigelda, otsida ja joonistada, nuputada ja mängida.

TUTVU MÄNGULEHEGA

 

LISAINFO:

Mängu läbimängimiseks kulub u. 1 tund.
Mängida võib üksinda, sõpradega koos või kogu klassiga.

Raamatukogu külastamine ja raamatukogus toimuvatel üritustel osalemine on tasuta.

Klassiga või lasteaiarühmaga osalemisel palume eelnevalt registreeruda telefonil 7361390. Kui tuled väiksema grupi või perekonnaga, astu lihtsalt sisse ja asu seiklema-uudistama-mängima!
Kontakt:  Anu Amor-Narits tel 7361390, anu.amor-narits@luts.ee

Lapsevankrid on võimalik jätta raamatukogu fuajeesse. Saalides saab liikuda vankri ja ratastooliga. Erinevatele korrustele saab sõita liftiga.

Teised muuseumid:

Toetajad: